Одеські школярі – учасники Третьої Міжнародної молодіжної конференції

У рамках співробітництва Одеси з містом-побратимом Регенсбург (Федеративна Республіка Німеччина)

Делегація  у складі 5 учнів та 1 вчителя  Одеського навчально-виховного комплексу №90 ім. О.С. Пушкіна “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Одеської міської ради Одеської області взяла участь у Третій Міжнародній молодіжній конференції під девізом «Дбаємо про наше довкілля» («International Youth Conference»), яка проходила у м. Регенсбург з 31 липня по 06 серпня 2022 року

Мета заходу: надати можливість учасникам обмінятися думками щодо актуальних політичних та соціальних тем і проблем, а також своїми побажаннями щодо майбутнього. 

Під час конференції одеська молодь мала змогу поспілкуватись з учнями з Німеччини, Італії, Франції, Угорщини, Чехії та показати високі знання з німецької та англійської мов.

Учасники розглянули наступні питання: харчування, торгівля, права людини та вторинна переробка. Підлітки працювали в інтернаціональних групах, аби краще зрозуміти погляди різних країн. Наприкінці конференції кожна група презентувала свої проєкти.

Під час зустрічі з мером міста Регенсбург юні одесити познайомили присутніх з історією, культурою та пам’ятками Одеси. 

Підлітки відвідали визначні місця німецького міста, познайомились з культурою Німеччини. Вільний час хлопці та дівчата проводили в молодіжному центрі, граючи в боулінг, баскетбол, теніс і волейбол.

Незважаючи на важкі часи для нашої країни, одеські учні мають змогу зростати високорозвиненими та обізнаними людьми.

 

******************************************

Одеські учні на 2 International Youth Conference у Регенсбурзі

У рамках Угоди між Урядом Федеративної Республіки Німеччина і Урядом України триває  Міжнародне співробітництво в Одеському НВК №90.

Share this post