«Юний парамедик»: підсумки конкурсу

В Одесі проведений міський конкурс для школярів «Юний парамедик»

З метою формування свідомого та відповідального ставлення учнівської молоді до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, навчання школярів необхідним прийомам і навичкам надання домедичної допомоги, а також організації змістовного дозвілля учнівської молоді Департаментом освіти та науки Одеської міської ради за підтримки Національної Ради з охорони здоров’я і безпеки, Навчального центру SAR у грудні 2021 року з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в режимі онлайн проведений міський конкурс для школярів «Юний парамедик».

У Конкурсі взяли участь команди юних парамедиків 17 закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які виконуючи конкурсне завдання мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками. Оцінювання конкурсного завдання здійснювалося за 100 бальною системою. До складу журі були залучені фахівці у сфері охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності, які відмітили високий рівень підготовки команд юних парамедиків, учасників змагань.

Переможцями конкурсу стали команди юних парамедиків закладів загальної середньої освіти:

І місцеОдеського ліцею № 9;

ІІ місце Одеської гімназії № 1;

ІІІ місце Одеської СШ № 111.

Команди-переможці та учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та пам’ятними подарунками.

*******

Конкурс проводився на виконання розпорядження Одеського міського голови від 15.11.2021 № 1006 «Про проведення міського конкурсу для школярів «Юний парамедик».

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 24.12.2020 №440 “Про підсумки проведення міського конкурсу для школярів “Юний парамедик у 2021 році.

Share this post