Підсумки міського конкурса «Юний парамедик»

У грудні відбувся міський конкурс для школярів «Юний парамедик»  на базі Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету.

Організатори: департамент освіти та науки Одеської міської ради за підтримки Національної Ради з охорони здоров’я і безпеки та Навчального центру SAR.

Мета: сприяння формуванню в  учнівської молоді свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, навчання необхідним прийомам і навичкам надання домедичної допомоги.

У Конкурсі взяли участь 9 команд юних парамедиків закладів освіти м. Одеси, а саме команди Одеських: ЗОШ №№ 5, 26, 62, СШ № 111, Маріїнської гімназії, гімназії №1 імені А.П. Бистріної, гімназії № 4, НВК «Інтелект» та Медичного коледжу Одеського медичного інституту МГУ. До складу журі Конкурсу були залучені фахівці у сфері охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності.

Переможцями конкурсу стали команди юних парамедиків:

– Одеської Маріїнської гімназії (директор Шульга С.П.) –  І місце;

– Медичного коледжу Одеського медичного інституту МГУ (директор Шарапановська Ю.В.) – ІІ місце;

– Одеської гімназії № 1 імені А.П.Бистріної (директор Топчій Л.С.) – ІІІ місце.

Переможці Конкурсу були нагороджені пам’ятним кубком, медалями та цінними подарунками. Учасники Конкурсу отримали Подяку департаменту освіти та науки Одеської міської ради за участь.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 16.12.2019 № 440 “про підсумки проведення міського конкурсу для школярів “Юний парамедик”

***********************************************************

Захід проводився у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки.

Share this post