«Юний парамедик»: підсумки конкурсу

В Одесі проведений міський конкурс для школярів «Юний парамедик». Відео 

З метою формування свідомого та відповідального ставлення учнівської молоді до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, навчання школярів необхідним прийомам і навичкам надання домедичної допомоги, а також організації змістовного дозвілля учнівської молоді департаментом освіти та науки Одеської міської ради за підтримки Національної Ради з охорони здоров’я і безпеки, Навчального центру SAR у грудні 2020 року з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в режимі онлайн проведений міський конкурс для школярів «Юний парамедик».

У Конкурсі взяли участь команди юних парамедиків 9 закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які виконуючи конкурсне завдання мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками. Оцінювання конкурсного завдання здійснювалося за 100 бальною системою. До складу журі були залучені фахівці у сфері охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності, які відмітили високий рівень підготовки команд юних парамедиків, учасників змагань.
Переможцями конкурсу стали команди юних парамедиків закладів загальної середньої освіти:


І місце – Одеська гімназія № 1.


 

ІІ місце – Одеська СШ № 111.


 

ІІІ місце – Одеська Маріїнська гімназія.

Команди-переможці та учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради та пам’ятними подарунками.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 22.12.2020 №307 “Про підсумки проведення міського конкурсу для школярів “Юний парамедик” у 2020 році.


Конкурс проводився у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 № 436-VІІ.

Share this post