Підсумки конкурсу «А я просто українка, україночка!»

В Одесі пройшов міський конкурс «А я просто українка, україночка!». 

У рамках заходів Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки 12 березня 2018 року відбувся міський конкурс творчості вихованців позашкільних навчальних закладів м.Одеси «А я просто українка, україночка!», присвячений 204-й річниці від дня народження видатного українського поета, письменника, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Проведення цього яскравого конкурсу в рамках Шевченківських днів в Одесі стало доброю традицією, яка з року в рік розкриває творчий потенціал юних одеситів, а також сприяє підвищенню їх інтересу до культури, традицій і звичаїв українського народу.

У цьому році конкурс приймав Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка», вихованка якого стала переможницею минулого року. 9 міських центрів дитячої та юнацької творчості змагалися в знанні історії, народних звичаїв і культурної спадщини українського народу.

За результатами оцінок журі переможцями міського конкурсу стали:

  • Гран-прі – Марія Хоменко, вихованка Одеського будинку дитячої та юнацької творчості «Домінанта»;
  • І місце – Марія Фокіна, вихованка Одеського міського Палацу дитячої та юнацької творчості;
  • ІІ місце – Єва Корчмар, вихованка Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Промінь»;
  • ІІІ місце – Мілена Митрофанова, вихованка Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Моряна».

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Одеської міської ради, а також цінними подарунками.

Share this post