ХХ Всеукраїнський конкурс екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» відбудеться в Одесі

Анонс 

21-23 квітня 2021 року в м. Одесі Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, спільно з Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання, Одеською спеціалізованою школою № 40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради проводиться ХХ Всеукраїнський конкурс екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».
Історія Конкурсу розпочалася у 90-х роках саме з Одеського конкурсу колективів екологічної агітбригади «Земля – наш спільний дім», який у 2001 році став вже Всеукраїнським.

Мета Конкурсу – це виховання в учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти любові до рідного краю; формування в них екологічної культури; пошук нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької роботи з учнівською молоддю.
За положенням Конкурсу учасниками Всеукраїнського рівня стають колективи-переможці обласних етапів. А це 168 представників з 24 областей України віком від 11 до 17 років.

Нагадаємо, що у 2020 році колектив екологічної просвіти Одеської СШ № 40 «Формула успіху» став абсолютним переможцем та здобув найвищу нагороду – Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

Колектив представив екологічну та природоохоронну роботу свого закладу загальної середньої освіти на дуже високому, сучасному та професійному рівне, чим і заслужив право виступити співорганізаторами Конкурсу 2021 року.
У рамках конкурсу команди-учасниці презентують свою еколого-просвітницьку роботу, візьмуть участь у цікавих майстер-класах.
Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» – це унікальна можливість для всіх нас – юних екоактивістів привернути увагу до питань захисту навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, зменшення негативного впливу людини на екологію.

Share this post