Відбулося засідання комісії з контролю за організацією харчування

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

18 липня 2023 року у режимі онлайн відбулось засідання Комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі.

Під час засідання були розглянуті питання про організацію харчування учнів (вихованців) закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси та про підсумки перевірок закладів, установ та підприємств, підпорядкованих Департаментам праці та соціальної політики, охорони здоров’я Одеської міської ради, у квітні-червні 2023 року. 

Особлива увага присутніх була зосереджена на питанні організації харчування вихованців та учнів закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич повідомила присутнім щодо проведеного моніторингу вартості харчування вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти в містах мільйонниках та містах обласного значення.

Для збору пропозицій щодо організації харчування в школах було проведено онлайн-опитування серед батьків учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Для ознайомлення з презентацією щодо встановлення вартості харчування учнів та вихованців у закладах освіти м. Одеси перейдіть за посиланням.

Також членами Комісії були обговорені поточні питання щодо контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі.

 

 

______________________________

Комісію з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі створено розпорядженням міського голови від 04.03.2021 № 136.

До складу Комісії входять керівники, спеціалісти виконавчих органів Одеської міської ради, депутати Одеської міської ради, представники Одеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Державної установи «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Share this post