Класи безпеки в Одеських ліцеях №121 та юридичному

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 121 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  та ОДЕСЬКОМУ ЮРИДИЧНОМУ ЛІЦЕЇ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки.

Заходи пройшли у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Приміщення розділені на декілька навчальних осередків та обладнані відповідним інвентарем. Тут діти зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчитись основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання першої домедичної допомоги, а також створений куточок психологічного розвантаження.

До проведення перших уроків у класах безпеки долучилися представники Товариства Червоного Хреста України, які провели інтерактивну лекцію з мінної безпеки та практичне заняття з надання першої домедичної допомоги. Капітан служби цивільного захисту, інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій по Приморському району Одеської міської територіальної громади Одеського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області провела з учнями лекцію та практичне заняття з протипожежної безпеки. Шкільний офіцер поліції провів з учнями практичне заняття з правил безпеки дорожнього руху. Охоронна агенція «ЗЕВС» продемонструвала роботу групи охорони.

Клас безпеки в Одеському ліцеї №121

 

Клас безпеки в Одеському юридичному ліцеї

 

 

******************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post