Класи безпеки в Одеських ліцеях №№35, 38

У межах реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки» в  ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №35 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №38 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки. 

Метою даного проєкту є підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій.

У кабінетах обладнані зони домедичної допомоги,  психологічного розвантаження, ігрова зона для дітей молодшого віку. 

До заходу в Одеському ліцеї №35 долучилися заступник голови Приморської районної адміністрації Андрій Мішук та головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям підполковник служби цивільного захисту Володимир Возний, який провів заняття з метою формування в учнів поняття про вибухонебезпечні предмети, їх загрозу для життя людини.

До учнів Одеського ліцею №38 завітали голова Приморської районної адміністрації Марат Корольов, спеціалісти з Асоціації добровільних пожежників України з очільником Добровільного пожежно-рятувального підрозділу м. Одеси Сергієм Перовим, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям підполковник служби цивільного захисту Володимир Возний. 

Рятувальники перевірили знання дітей про пожежну безпеку, провели навчальну евакуацію та продемонстрували наповнення пожежної техніки.

Клас безпеки в Одеському ліцеї №35

 

 

Клас безпеки в Одеському ліцеї №38

******************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post