Благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки»

Напередодні Великодня в закладах освіти міста проходить благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки» За ініціативи департаменту освіти та науки Одеської міської ради з 15 квітня по 5 травня 2019 року в закладах освіти міста проходить благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки».

У рамках благодійного марафону в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста пройшла акція «Еко-Одеса», під час якої педагоги, вихованці дитячих садків, учні та їх батьки облагороджували пришкільні території, майстрували і розвішували на деревах нові годівниці. проведені майстер-класи з розпису великодніх пряників, фарбування яєць, виготовлення прикрас, оберегів, а також організовані виставки-ярмарки та концертні програми.

У сучасній харчовій лабораторії на базі Одеської національної академії харчових технологій для членів Парламенту старшокласників м. Одеси був проведений майстер-клас з випікання пасок та розпису і фарбування яєць.  Готові вироби були передані військовослужбовцям, які знаходяться на лікуванні в Центральному військовому клінічному шпиталі № 411.

За доброю традицією на території військового шпиталю № 411 учні шкіл міста, педагоги, члени Парламенту старшокласників м. Одеси  та Молодіжної ради при Одеському міському голові прикрасили великодні дерева і створили великодню інсталяцію. А вихованці Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Еврика» провели святкову концертну програму.

Листівки та обереги, зроблені руками дітей, стали великодніми подарунками для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів Другої світової війни, учасників антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на сході України.

     

 

 

 

  

  

  

  

 

 

 

 

  

  

  

  

Share this post