Впровадження проекту ІСУО

Для керівників закладів дошкільної освіти проведені семінари-тренінги щодо організації роботи за програмою «КУРС: Дошкілля».

З 2019 року заклади дошкільної освіти приєднуються до інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» (ДІСО) та Інформаційної системи управління освітою (ІСУО), які затверджені наказом Міністерства освіти і науки України.

У роботі семінару взяли участь: розробники програми «КУРС: Дошкілля» та проекту «ІСУО: інформаційна система управління освітою», керівники закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, працівники департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Розробники розповіли про можливості програми «Курс: Дошкілля», про окремі модулі програми: «Харчування дітей», «Тарифікація» та інші. Учасників семінару ознайомили  з етапами підготовки статистичних звітів на порталі «ІСУО: інформаційна система управління освітою».

Комп’ютерна програма «КУРС: Дошкілля» призначена для ведення єдиної бази даних дитячого дошкільного закладу, управління процесами, обліку дітей дошкільного віку та автоматичного складання обов’язкового статистичного звіту за формою 85-к.

Програма «КУРС: Дошкілля» враховує відомості про педагогічний склад, вихованців, їх батьків або опікунів, допомагає вести контроль за  відвідуваністю  протягом тижня, місяця, року як для окремих груп так і для всього закладу в цілому, покращує ефективність роботи дитячого дошкільного закладу, створює більш комфортні умови для плідної роботи персоналу.

 

 

 

 

 

Share this post