Класи безпеки в Одеських ліцеях №№ 9, 78

В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №9 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №78 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки. 

Заходи відбулися у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

В Одеському ліцеї №9 старший інспектор ювенальної превенції відділу превенції ОРУП №1 ГУНП в Одеській області капітан поліції Ірина Равністова та старший інспектор ювенальної превенції відділу ОПУП №1 ГУНП в Одеській області капітан поліції Олена Прокопишина та старший інспектор відділу звʼязків з громадськістю управління патрульної поліції в Одеській області ДПП Олена Москаленко провели заняття з правил дорожнього руху.

Про надання домедичної допомоги розповіли голова Київської районної організації м.Одеси Товариства Червоного хреста України Тетяна Волошина та спеціаліст з розвитку організації волонтерства та молоді Київського РО м. Одеса ТЧХУ Валерій Грабенко, інструктор з мінної небезпеки Сергій Баланюк – про правила мінної безпеки.

Для учнів Одеського ліцею №78 інспектор ювенальної превенції відділу ОРУП №1 старший лейтенант Олександр Карпов провів рурок дорожнього руху.

В Одеських ліцеї №9 та ліцеї №78 т.в.о начальника  ВЗНС по Київському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ в Одеській області підполковник служби цивільного захисту Олександр Попович та провідний інспектор ВЗНС по Київському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ в Одеській області майор служби цивільного захисту Олександр Залецький розповіли учням про правилами пожежної безпеки, нагадали, за якими номерами необхідно телефонувати у разі небезпеки, зокрема при знаходженні вибухонебезпечних предметів.

До роботи у класах безпеки (з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

Нові класи обладнані усім необхідним, щоб якісно та ефективно навчати учнів: поліграфічною продукцію, навчальними іграми та відеоматеріалами, розробленими ДСНС України спільно з Дитячим фондом UNICEF Ukraine.

Клас безпеки в Одеському ліцеї №9

 

   

Клас безпеки в Одеському ліцеї №78

  

***********************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post