Вітаємо вихованців КЗПО “Моряна”

Вихованці Одеського центру дитячої та юнацької творчості “Моряна”- Лауреати міжнародного фестивалю

Вихованці трьох колективів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «МОРЯНА» з тріумфом повернулися до Одеси із Болгарії. На запрошення оргкомітетів  одразу двох Міжнародних фестивалів – «Славянски Венєц» та «Samochvitu Aqva Fest» – позмагатися   на творчому  майданчику вирушили вихованці Народних художніх колективів хореографічних ансамблів «Айседора» і «Карнавал» та Зразкового художнього колективу оперної студії «Амадеус». Більш ніж 1700 учасників конкурсу з Польщі, Болгарії, Чехії, Грузії та різних куточків України  змагалися за звання Лауреатів. Юні одесити виступали з яскравими номерами в різних номінаціях та вікових групах.

Підсумки фестивалю: у ансамбля «Айседора» (керівник Ольга Дмитрієва) – 5 перших місць та одне друге; у ансамбля «Карнавал» (керівник Віталій Кузнецов) – одне перше і одне друге місце; у оперної студії «Амадеус» (керівник Наталія Саулькіна) – 2 перших і два других  місця. Звання Лауреатів отримали також 3 солістки- вокалістки: Константинова Василина, Дмитрієва Анжеліка та Бояркіна Анастасія та дві солістки з танцювального колективу «Айседора». А ще до рідного міста  привезли Подяку директору Галині Неізвестній та Кубок центру «Моряні» від журі конкурсу  за багаторічну результативну участь колективів в фестивалі  «Славянски Венєц».

Захід проходить на курорті «Золоті піски» вже 15 років  і це дає дітям можливість відпочити на морі, відвідати екскурсії та помандрувати дорогами Румунії і Болгарії, поспілкуватися із однолітками з інших країн.


 

 

Share this post