Конкурс аматорських відеороликів «STOP булінг» – 2021 

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У грудні в Одесі пройде конкурс аматорських соціальних відеороликів «STOP булінг»  серед учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста.

Міський конкурс аматорських соціальних відеороликів «STOP булінг» у 2021 році  проводиться з метою утвердження в суспільстві соціальної справедливості та ґендерної рівності, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, їх повновартісної участі у створенні національної культури, підтримки сім’ї, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, розбудови громадянського суспільства, підвищення рівня обізнаності учнівської молоді.

Завдання Конкурсу: попередження негативних явищ серед учнівської молоді, формування інформаційно-цифрової компетентності учнів та створення умов для реалізації творчого потенціалу підлітків.

Відповідно до Положення, Конкурс буде проходити у два етапи:

  • І етапзаочний  (22-30 листопада 2021 року);
  • ІІ етапочний     (02 грудня 2021 року).

Для участі в заочному етапі конкурсу необхідно розмістити аматорські відеоролики на відеохостингу YouTube та надати заявку на участь до КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 16.09.2021220 “Про проведення міського конкурсу аматорських соціальних відеороликів “STOP булінг” у 2021 році”

____________________________

Конкурс аматорських соціальних відеороликів «STOP булінг» проводиться на виконання розпорядження міського голови від 09.09.2021 р. № 784 «Про проведення міського конкурсу аматорських соціальних відеороликів «STOP булінг» у рамках Міської цільової програми з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 12 червня 2019 року №4694-VІІ.

Для ознайомлення : Корисні посилання щодо теми антибулінгу

Share this post