Конкурс відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!»

В Одесі пройшов творчий конкурс аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!»

З метою формування у молодого покоління активної громадянської позиції, виховання патріотичних почуттів і любові до рідного міста, розвитку творчого потенціалу дітей та молоді департаментом освіти та науки Одеської міської ради до Новорічних та Різдвяних свят був проведений міський творчий конкурс аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!».

У конкурсі взяти участь міг кожен заклад освіти міста.

Усі бажаючі до 15 грудня 2017 року розмістили своє відеопривітання на YouTube та надали заявку на участь у конкурсі до департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

У конкурсі брали участь 35 закладів освіти, з них: загальноосвітніх навчальних закладів – 32, позашкільних навчальних закладів – 2, дошкільних навчальних закладів – 1.

Шляхом інтерактивного голосування на електронних ресурсах у мережі Інтернет було обрано 10 кращих аматорських відеопривітань.

З числа кращих відеопривітань журі конкурсу визначило переможців у номінаціях «Найкраще аматорське відео», «Приз глядацьких симпатій», «Дружня дитяча родина», «За оригінальність ідеї», «Надія міста». Окремо було відзначено найменших учасників конкурсу.

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами департаменту та грошовими винагородами.

Кращі відеопривітання розміщені на офіційному сайті департаменту https://osvita-omr.gov.ua/videoteka/.

*****************************

Конкурс проводиться відповідно до п. 4.4 додатку 2 до Міської цільової програми розвитку освіти м. Одеси на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 14.06.2017 № 2136-VII.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 22.12.2017 № 592

Share this post