Майстер-клас для вчителів музичного мистецтва

За планом КУ «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» проведено майстер-клас для вчителів музичного мистецтва закладів освіти

Як забезпечити якісну реалізацію мистецької галузі у початковій школі відповідно до Концепції «Нова українська школа» та питання викладання музичного мистецтва, курсу «Мистецтво» (5–11 класи); формувати художньо-естетичні компетентності; підвищувати власний фаховий рівень в умовах НУШ ці та інші питання стали основними в обговоренні на майстер-класі вчителів музичного мистецтва.

Досвідом роботи «Формування ключових компетентностей засобами мистецтва в Новій українській школі» поділилася Трофімова Галина Костянтинівна, вчитель музичного мистецтва Одеської ЗОШ №100.

Учасники майстер-класу обговорили переваги використання інноваційних художньо-педагогічних технологій на уроках мистецьких дисциплін, важливість проблеми міжпредметних зв’язків як засобу розвитку творчості учнів, поділилися корисними Інтернет-ресурсами для успішної реалізації ідей Нової української школи.

Формування ключових компетентностей засобами мистецтва в Новій українській школі знайшло практичне відображення в роботі майстер-класу, організованого Лещинською Оленою Андріївною, учителем музичного мистецтва Одеської ЗОШ №20. Вона представила свій досвід роботи на майстер-класі «Захід «Вишиванкове коло» як засіб формування патріотичних почуттів», який був проведений з учнями 1-11 класів. Розкриття теми майстер-класу супроводжувалось відеопоказом проводився аналіз виконання творів учнями різних вікових груп.

Олена Лещинська вміло використовує  новітні форми і способи освітньої та виховної роботи, тісно співпрацює з учителями школи, батьками та громадськістю. Через образний зміст творів мистецтва, ефективно впливає на формування в учнів патріотизму та збагачення морально-духовних якостей школярів.

Здобутий досвід, який отримали під час майстер-класу вчителі музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси зможуть застосувати у своїй практичній діяльності.


Майстер-клас для вчителів музичного мистецтва відбувся 12 листопада 2019 року на базі Одеської загальноосвітньої школи №20 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, за адресою: вул. Героїв Крут, 48.

Share this post