Вітання директора Департаменту з Днем працівників освіти

Привітання з Днем знаньШановні  колеги,  прийміть  щирі  вітання  з  професійним святом –
Днем працівників освіти! 
Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя,  наставника підростаючого покоління, свято людей, які своїм прикладом навчили нас бути чесними,  добрими і працьовитими.
З упевненістю можна сказати, що в закладах освіти м. Одеси зосереджений величезний інтелектуальний потенціал. Тут працюють професіонали своєї справи, серед яких чимало власників високих нагород і почесних звань, переможців різноманітних конкурсів. Професіонали, які у своїй роботі вміло поєднують вірність традиціям української педагогіки і прагнення йти в ногу з часом, вимогливість і посмішку, гумор і креативність.
Особливого захоплення гідні ветерани педагогічної праці, які зробили  величезний внесок у справу виховання та освіти кількох поколінь одеситів і продовжують плідну діяльність, будучи прикладом для молодих вчителів, зразком глибокої вірності своєму покликанню.
Дорогі одеські педагоги, від щирого серця бажаю вам великого щастя, квітучого здоров’я, душевного благополуччя, нових здобутків і перемог! Нехай головним результатом вашої роботи стануть сяючі очі дітей, успіхи в житті та професії!
Зі святом, освітяни Одеси!
З повагою
директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради
 Олена Буйневич

Share this post