ІX Міжнародний фестиваль освітніх технологій «Перспектива»

ІX Міжнародний фестиваль освітніх технологій «ПЕРСПЕКТИВА»  завершився у м. Одесі.

 З 6 по 12 липня 2018 року на базі Одеського національного політехнічного університету зібралися та активно співпрацювали  педагоги, психологи, керівники закладів освіти, студенти, науковці, викладачі університетів та інститутів післядипломної освіти, співробітники районних (міських) управлінь (департаментів) освіти, а також батьки з метою творчого розвитку, обміну досвідом, підвищення кваліфікації.

У рамках фестивалю відбулась «Відкрита школа освітніх технологій» з предметними секціями та «Педагогічний коворкінг».

На тренінгах та майстер-класах розглядалися питання з управління сучасною школою та закладом дошкільної освіти; з впровадження продуктивних освітніх технологій: розвиток критичного мислення і таксономія Б. Блума, проблемне навчання, інтелект-карти, освітній квест, сторітелінг, технології інтегрованого, кейсового, модульного та «перевернутого» уроків, ІКТ та багато інших освітніх новинок.

Спільними зусиллями професійних тренерів та педагогів, класних керівників, вихователів, фахівців позашкільної освіти було створене якісне освітнє середовище з обміну досвідом. Учасники фестивалю та коворкінгу отримали дипломи та сертифікати міжнародного зразку.

За відгуками учасників, «Перспектива» – фестиваль фахівців, що запалює, надихає, надає ресурс на навчальний рік.

Share this post