«#МіКоПІн»: підсумки

Підведені підсумки міського конкурсу педагогічних ініціатив «#МіКоПІн» 

У рамках Відкритого освітнього форуму – 2021 протягом березня-травня 2021 року був проведений щорічний міський конкурс педагогічних ініціатив у контексті Нової української школи «#МіКоПІн»

Конкурс пройшов за ініціативою Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, організатором виступила Комунальна установа “Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників”.

Конкурс педагогічних ініціатив «#МіКоПІн» проводився серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Цього року у конкурсі взяли участь 121 учасник, серед них автори і авторські колективи із 57 закладів освіти. На розгляд журі було представлено 124 роботи.

 Слід відмітити, що кількість учасників зросла в порівнянні з попередніми роками. Найбільше робіт представлено за напрямком:

  • «Загальна середня освіта» — 57 робіт,
  • «Початкова освіта» — 24 роботи,
  • «Дошкільна освіта» — 18 робіт,
  • «Позашкільна освіта» — 17 робіт.

Серед тематичних номінацій найбільшу кількість робіт надано за темами:

  • «Формування ключових компетентностей Нової української школи» — 47 робіт,
  • «Використання цифрових інструментів для забезпечення ефективного дистанційного й змішаного навчання» — 23 роботи.

Серед поданих на конкурс робіт представлені методичні розробки уроків з навчальних предметів, факультативних курсів і занять, виховних заходів, позакласної роботи, навчально-методичні посібники, відеоматеріали, досвід роботи щодо організації дистанційного навчання, освітні проекти.


Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 25.05.2021 № 146  «Про підсумки проведення міського конкурсу педагогічних ініціатив у контексті Нової української школи «#МіКоПІн».

Мета міського конкурсу – виявлення кращих здобутків, інноваційних напрацювань педагогічних працівників та пошуку методичних ідей.

Як було проведено конкурс педагогічних ініціатив «#МіКоПІн» – 2019  можна ознайомитись у розділі “Нова Українська школа-1”.

Share this post