Міський етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка: підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Підведено підсумки проведення міського етапу XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі – Конкурс) у 2021/2022 навчальному році серед учнів 5-11 класів у форматі онлайн з використанням дистанційних технологій, за зональним принципом у районах міста.

Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листа Міністерства освіти і науки України від 24.09.2021 № 1/9-492 «Про проведення XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, з метою виховання в учасників почуття гордості за свій український народ, його духовні цінності, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

У Конкурсі взяли участь 566 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Одеси.

Конкурсанти  виявили грунтовні знання з шевченкознавства та індивідуальний творчий підхід.

На підставі рішення фахового журі, нагороджено дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради переможців міського етапу Конкурсу. Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 21.11.2021 №  346 «Про підсумки проведення міського етапу XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021/2022 навчальному році».

Щиро вітаємо переможців!

Дякуємо учням за активну участь у конкурсі, педагогам за допомогу та підготовку. Пам’ятаймо, що найглибшою пошаною для Тараса Шевченка є наша любов до своєї Батьківщини і рідної мови.

Share this post