«Тиждень Європи» у закладах освіти міста

Продовжується проведення заходів до Дня Європи в закладах освіти 

Впродовж тижня для вчителів, учнів та їх батьків закладів освіти Приморського району проведені інформаційні панорами, виховні заходи, класні години, вікторини, засідання круглих столів, дискусійні клуби «Вікно у світ європейської культури», «Видатні люди Європи», «Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти», «I explore Europe», «Європа-спільний дім», «Толерантність – головна риса європейської спільноти», «Чим Україна та Одещина може надихнути та збагатити Європу», «Що для мене означає бути громадянином європейської держави».

У закладах освіти організовано тематичні фотовиставки, виставки стіннівок, конкурси плакатів та малюнків «Барви Європи», «Така далека і близька Європа», «Україна – це Європа», «Ми українці, в сім’ї європейський народів» «Загадкова Європа», «Моє вікно в Європу», «Ми майбутнє Європи», «Ми – європейська країна», та інші.

Учні Одеських ЗОШ №№ 62, 105, 118, ліцею “Європейський” взяли активну участь у яскравих флешмобах «Україна – це Європа», «Хай сонечко сяє всім дітям Європи», «Ми і Європа».

В Одеському НВК №90 відбулася зустріч учнів 10-х класів та учасників «Євроклубу» з лектором DAAD в Одесі Якобом Валощиком. Відкрите засідання Євроклубу було присвячено темі «Ми – майбутнє Європи». Під час зустрічі учні дискутували з паном Валощиком на актуальні теми Європи, особливу увагу приділяючи екологічним проблемам та питанням освіти за кордоном. Під час зустрічі учні не лише мали можливість поспілкуватися з носієм німецької мови, але й попрацювати в команді.

Учні Одеської спеціалізованої школи №75 за допомогою педагогів зробили мультиплікаційний ролик до Дня Європи «Європа очима дітей».

В Одеській СШ №121 було проведено онлайн-вікторину до Дня Європи для учнів 5-11 класів. Дев’ять команд учнів 5-11 класів змагалися за звання найкращих знавців історії, географії,  культури європейських країн. Вікторина складалася з конкурсів «Вірю – не вірю», «Ерудит-лото», «Впізнай країну за контуром», «Європейські традиції» та ін.

У рамках проведення Тижня Європи в Україні Одеська ЗОШ №26 зустрілась онлайн із колегами та учнями з Ізраїлю. Учасники євроклубу «Dreamers» разом з учнями з Ізраїлю обмінювалися враженнями та планами на майбутнє, обговорювали та ділилися традиціями святкування Дня Європи.
Готуючись до цього свята учні 1-11 класів під керівництвом кафедри  іноземних мов Інни Власової, керівника європейського клубу «Dreamers» Юлії Кириловоі, провели  велику дослідницьку роботу: вивчали культуру та традиції обраної країни, знайомились з її найвидатнішими місцями, готували традиційні страви, виготовляли   прапори  та створювали плакати-путівники. Завершився тиждень яскравим, різноманітним, пізнавальним, благодійним ярмарком! Усі мали можливість покуштувати страви різних національних кухонь. Зібрані  кошти перерахували на підтримку проєкту «Вулиця, що оживає».

 

В Одеських СШ №№10,121 проведено шкільний конкурс творів іноземною мовою «На шляху до Євроінтеграції», творів-роздумів «Що означає бути європейцем».

Одеську СШ №10 відвідала французька делегація на чолі з паном Полем Сулігу, аташе з питань французької мови при Посольстві Франції в Україні, з метою урочистого вручення сертифікату міжнародної ознаки якості LabelFrancEducation за значні досягнення закладу у розповсюдженні французької мови та культури у м. Одесі.


Розпорядження міського голови «Про проведення в м. Одесі Дня Європи»:

Відзначення Дня Європи в районах: У закладах освіти відзначили – День Європи.

 

 

Share this post