Міський фестиваль-конкурс «Зоряна юність Одеси»: анонс

Запрошуємо юних талантів до участі у Фестивалі-конкурсі

Упродовж квітня 2024 року пройде міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зоряна юність Одеси» в режимі онлайн відповідно до Положення.

Мета Фестивалю-конкурсу: національно-патріотичне і художньо-естетичне виховання підростаючого покоління, творчо-мистецький та інтелектуальний розвиток, пошук і підтримка юних талантів, підвищення художньо-виконавської майстерності дитячо-юнацьких творчих колективів та окремих талановитих виконавців закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси.

Організатор заходу –  Департамент освіти та науки Одеської міської ради.

До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються кращі творчі колективи і окремі виконавці закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Жанри і номінації Фестивалю-конкурсу

Концертно-виконавська майстерність за номінаціями:

  • «Вокально-хорове мистецтво»;
  • «Хореографічне мистецтво»;
  • «Інструментальне мистецтво»;
  • «Театральне мистецтво».

Художньо-виконавська і технічна майстерність за номінаціями:

  • «Образотворче мистецтво»;
  • «Декоративно-ужиткове мистецтво»;
  • «Фотомистецтво»;
  • «Науково-технічна творчість».

Учасникам Фестивалю-конкурсу необхідно:

  • за жанром «Концертно-виконавська майстерність» розмістити на YouTube- сторінці якісний відеозапис однієї художньої композиції (номеру);
  • за жанром «Художньовиконавська і технічна майстерність» підготувати якісне фото конкурсної роботи у форматі jpeg, вказавши назву роботи, П.І. автора (вік), заклад, ПІБ керівника.

Звертаємо увагу, що до 18 квітня 2024 року загальну заявку (від територіального відділу освіти) за відповідною формою на участь кращих творчих  колективів та окремих виконавців у міському Фестивалі-конкурсі потрібно надати на електронну адресу: [email protected].

Лауреати та учасники Фестивалю-конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Кращі концертно-виконавські композиції (номери) і творчо-мистецькі роботи (вироби) Лауреатів І ступеня Фестивалю-конкурсу, які за своїм художньо-естетичним змістом і виконавським рівнем відповідають цінностям сьогодення, запитам Одеси та України, візьмуть участь у гала-концерті, виставці кращих творчих робіт до Міжнародного дня захисту дітей.

_______________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 29.03.2024 №122 “Про проведення міського фестивалю-конкурсу “Зоряна юність Одеси”.

Захід проводиться відповідно до Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради  від 03.02.2021 № 55-VІІІ.

Share this post