Міський конкурс відеороликів щодо протидії насильству: підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» Департаментом освіти та науки Одеської міської ради був організований та проведений міський конкурс аматорських соціальних відеороликів щодо протидії насильству у 2023 році.

Основною метою проведення Конкурсу є формування в учнівської молоді нульової толерантності до проявів будь-яких форм  насильства.

Ідея створення соціальних роликів знайшла широкий відгук серед школярів міста – для участі було подано 37 індивідуальних та колективних заявок.  Творцями роликів стали школярі з 30  закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Відповідно до Положення Конкурс проводився в 2 етапи: 27 листопада – 06 грудня 2023 року – заочний етап, 07 грудня 2023 року – очний  етап.

На підставі рішення журі визначені  переможці міського Конкурсу, які нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Пропонуємо для перегляду роботи переможців міського конкурсу аматорських соціальних відеороликів щодо протидії насильству у 2023 році (натисніть на картинку):

І ступеня

Авторський колектив учнів Одеського ліцею №72 Одеської міської ради

ІІ ступеня

Авторський колектив учнів Одеської гімназії  №19 Одеської міської ради

Авторський колектив учнів Одеського ліцею №5 Одеської міської ради

ІІІ ступеня

Авторський колектив учнів Одеського ліцею №5 Одеської міської ради

Авторський колектив учнів Одеського ліцею №9 Одеської міської ради

Авторський колектив учнів Одеського ліцею №1 імені  А.П. Бистріної   Одеської міської ради

Авторський колектив учнів Одеського ліцею №63 Одеської міської ради

Авторський колектив учнів Одеського ліцею №15 Одеської міської ради

Вітаємо переможців!

____________________________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 14.12.2023  №387 “Про підсумки проведення міського конкурсу аматорських соціальних відеороликів щодо протидії насильству у 2023 році”

Share this post