Міжнародне співробітництво Одеської СШ №117

Міжнародне співробітництво з Китайською Народною Республікою

Налагодження партнерських зв’язків та розширення міжнародної співпраці є одним із основних завдань розвитку освітнього процесу в Одеській спеціалізованій школі №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.  Міжнародна співпраця, участь у міжнародних програмах та проєктах – пріоритети розвитку освіти сьогодення. Через партнерські зв’язки, використовуючи принципи розуміння та довіри, учні закладу освіти навчаються разом з однолітками різних країн світу розвивати міжкультурне взаєморозуміння та вміння жити і працювати у глобальному просторі.

          Одеська СШ №117 співпрацює з Китайською Народною Республікою згідно договору про співпрацю між  Інститутом Конфуція та закладом освіти. З 2014 року учні почали вивчати китайську мову, знайомитись з культурою, традиціями, вивчати історію та економіку Китайської Народної Республіки, подорожувати Китаєм у складі літніх мовних таборів. Конструктивною та змістовною  була зустріч педагогів-новаторів та керівництва  Одеської СШ № 117  з делегацію з Китаю, зокрема, ректором Харбінського інженерного університету, професором Яо Юй, заступником начальника Асоціації випускників ВНЗ Гуо Фан, професором Інституту Зв’язку Гуо Цян, доцентом Інституту Економіки та управління  Гао Тянмін. Були визначені напрямки співпраці в галузі освіти, зокрема, допрофільної та профільної підготовки учнів.

У 2020-2021 навчальному році китайську мову вивчають вже майже 200 учнів, з них 20 осіб успішно склали  тест YCT та  отримали дипломи.

Вперше в Південному регіоні відкрився «Клас Конфуція» на базі Одеської СШ №117 за підтримки  Генерального консульства КНР, Головного управління Інститутів Конфуція  при безпосередній участі співдиректорів Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського пані Цун Ченцзюй та  Олександри Попової.

«Клас Конфуція» – надійна платформа для вивчення  китайської мови та створенню мостів дружби між китайською та українською молоддю.

Більш детально з  міжнародним співробітництвом Одеської СШ №117 можна ознайомитись за посиланням або натиснути на картинку.

sdr

Share this post