Міжнародний проект «Mozaik Education»

На базі Одеської СШ №117 реалізується міжнародний проект «Mozaik Education» «Впровадження сучасних освітніх технологій у педагогічній діяльності».

Делегація вчителів Одеської СШ №117 на чолі з директором закладу Стаценко Н.В. взяли участь у міжнародному тренінгу компанії «Mozaik Education» щодо використання сучасних освітніх технологій у педагогічній діяльності у місті-побратимі Сегед (Республіка Угорщина). Організатор зустрічі – компанія «Mozaik Education». Компанія «Mozaik Education» має 25-річний досвід роботи в Угорщині та є головним видавцем в сфері освіти. Основний напрямок діяльності – розробка цифрових платформ для інтерактивної дошки, організація дистанційного навчання, створення інтерактивних підручників.

Під час участі у тренінгу вчителі ознайомилися з можливостями використання інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах та програмним забезпеченням для мультимедійних класів інтерактивного навчання. Також педагогам представили інтерактивні підручники, проекційні та звукові системи, розповіли про технічні рішення зі створення предметних і лабораторних класів у закладах загальної середньої освіти.

 

Програма тренінгу:

  • MozaLearn інтегрованої системи освіти – Огляд ключових компонентів 3 + 1;
  • Перші кроки mozaBook;
  • MozaBook використання в класі;
  • Медіа-бібліотека – відео та галерея зображень; пошук, вивчення функцій і налаштувань;
  • семінар – Створення презентацій з mozaBook інтерактивного контенту з медіа-бібліотеки;
  • ознайомлення з платформою mozaWeb: дистанційне навчання, розв’язування домашніх завдань і можливості для класної роботи з mozaBook для планшетів;
  • семінар – практикум використання навчальних посібників та підручників;
  • Семінар та Q & A – Узагальнення різних типів mozaBook і mozaWeb ліцензій.

Під час зустрічі відбулося обговорення можливих напрямків співпраці по впровадженню в навчально-виховний процес програмного продукту компанії  MozaikEducation. В програмі візиту була проведена оглядова екскурсія м. Сегед.

За підсумками тренінгу всі учасники отримали сертифікати.

На даний час Одеська СШ №117 продовжує співпрацю з компанією «Mozaik Education». Закладу були надані  коди доступу для безкоштовного використання програмного продукту «MozaBook» протягом року. На базі школи  проведені чотири семінари для керівників шкіл та вчителів міста Одеси та Одеської області з презентацією освітнього програмного продукту «MozaBook» та платформи mozaWeb.

 

 

На 20 інтерактивних комплексах Одеської СШ № 117 з 1 вересня 2018/2019 року встановлена програма Mozabook.

У початкових класах на інтерактивних дошках вже встановлено програмне забезпечення з українським інтерфейсом, із вбудованим українським змістом, з конструктором занять для створення інтерактивних завдань з елементами гри, інтерактивних слайдів, уроків, опорних конспектів; створенню, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту з можливістю інтеграції цифрових копій підручників.

Робота над впровадженням міжнародного проекту «Mozaik Education» «Впровадження сучасних освітніх технологій у педагогічній діяльності» продовжується.

 

Share this post