«Сенс життя і моє місце в ньому»: Анонс

Для школярів організований міський фестиваль соціальних учнівських відеопроєктів «Сенс життя і моє місце в ньому» 

У лютому-березні 2021 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводитиметься міський фестиваль соціальних учнівських відеопроєктів «Сенс життя і моє місце в ньому» .

Фестиваль спрямований на формування у підростаючого покоління уявлень про моральні цінності, серед яких такі поняття, як сенс життя та щастя, навичок соціально активної та соціально компетентної особистості до сучасних умов, вміння вирізняти істинні та хибні цілі в житті, а також розвиток творчого потенціалу дітей та їх змістовного дозвілля.

До участі у фестивалі запрошуються учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста. Для цього учасникам необхідно створити соціальні учнівські відеопроєкти (до 3 хв) та розмістити їх на YouTube з обов’язковим заповненням реєстраційної форми за посиланням: https://forms.gle/HovjksAkkAZohxnA9.

 

Учасники міського фестивалю соціальних учнівських відеопроєктів «Сенс життя і моє місце в ньому» будуть нагороджені грамотами департаменту освіти та науки Одеської міської ради.


Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради №42 від 16.02.2021 “Про проведення міського фестивалю соціальних учнівських відеопроєктів «Сенс життя і моє місце в ньому»”

Share this post