«Молодь та поліція разом проти насильства»: інтерактивна гра. Фото

Для лідерів учнівського самоврядування проведена інтерактивна гра 

02 грудня  2022 року, у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»,  представниками кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського державного університету внутрішніх справ для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти – членів Парламенту старшокласників м. Одеси проведена інтерактивна гра «Молодь та поліція разом проти насильства». Захід проведений з дотриманням карантинних обмежень в умовах воєнного стану.

Під час заходу старшокласники ознайомились з основними напрямками навчання в університеті, відвідали музей та спеціалізовані навчальні полігони вишу, а також взяли участь у вікторині з протидії домашньому насильству й торгівлі людьми. Після теоретичних обговорень щодо особливостей протидії тяжкому злочину учнівські лідери мали змогу приступити до практичної діяльності та самостійно знайти шляхи вирішення змодельованої ситуації.

Мета заходу – привернення уваги молоді до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, захисту прав людини та формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

 

 

 

Share this post