«Молодіжна столиця України – 2020»: оголошує відбір регіональних координаторів

До 30 жовтня приймаються заявки від усіх регіонів України для участі національному конкурсі «Молодіжна столиця України – 2020»

У рамках підготовки заявок від міст для участі в конкурсі та проведення інформаційної кампанії на регіональному й місцевому рівнях буде обрано по 2 представників з усіх областей України.

Основним завданням регіональних координаторів є проведення прес-конференції та інформаційних заходів за участі представників органів місцевого самоврядування, громадських молодіжних організацій та активної молоді міста  з метою популяризації конкурсу у регіонах України.

Задля якісного проведення інформаційної кампанії конкурсу регіональні координатори отримають роздаткові інформаційні та візуальні матеріали для проведення презентації.

Прийом аплікаційних заявок триватиме до 15 серпня (включно).

Інформацію про відібраних регіональних координаторів буде повідомлено до 18 серпня.

Для усіх регіональних координаторів у кінці серпня буде проведено одноденну інформаційну зустріч у Києві.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та органами місцевого самоврядування, а також сприяння створенню умов для розвитку молоді в містах України.

 «Молодіжна столиця України – 2020»: оголошує відбір регіональних координаторівПоложення про національний конкурс.

«Молодіжна столиця України – 2020»: оголошує відбір регіональних координаторів Критерії конкурсного відбору.

«Молодіжна столиця України – 2020»: оголошує відбір регіональних координаторівДетальна інформація про конкурс за посиланням http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/

«Молодіжна столиця України – 2020»: оголошує відбір регіональних координаторівЗаявка надсилається Секретаріату конкурсу в офіційному порядку в друкованому та електронному вигляді:

  • у друкованій формі на адресу Міністерства молоді та спорту України (вул. Еспланадна, 42, м. Київ);
  • в електронній формі (скан-копія у форматі *pdf) на е-мейл: [email protected]

У разі виникнення запитань, просимо писати на електронну адресу: [email protected], [email protected]


Національний конкурс «Молодіжна столиця України» проводитиметься в Україні щороку з 2017 року, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

Ініціаторами конкурсу виступили Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *