До Дня Соборності України

Традиційно до Дня Соборності України у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройшли виховні заходи

22 січня 2022 року наша держава відзначала 103-ю річницю Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та День Соборності України. З цієї нагоди у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройшли  тематичні виховні заходи.

Так, 21 січня 2022 року в Одеському закладі дошкільної освіти «Ясла-садок» № 29 Одеської міської ради пройшли тематичні заняття до Дня Соборності України під гаслом «Україна  єдина!». 

Метапоглибити знання дітей про свято Соборності України, у доступній формі продовжити знайомство дітей з Державними символами України (гербом, прапором, гімном), символічним значенням кольорів прапора та українського віночка; прищеплювати почуття гордості за свою Україну, свій народ, свою мову; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики; викликати інтерес до вивчення історії України.

Під час заняття діти зрозуміли, що «разом» нам краще, ніж «окремо», чи «самому».

З нагоди свята в Одеському закладі дошкільної освіти «Ясла-садок» № 43 Одеської міської ради відбулись урочисті заходи, під час яких вихователі пояснили діткам, що слово «соборність» – означає єдність, згуртованість, неподільність. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку проведені заняття «Україна єдина», під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності створили власні сюжети «У серці кожної дитини живе любов до України».

Для закріплення знань про єдність було організовано флешмоб «Ланцюг єдності». Взявшись за руки та створивши ланцюг єдності, діти відчули дух дружби, свободи і гордості за свою державу. Цей ланцюжок символізує силу й міць волелюбного народу: як могутня річка починається з маленького струмочка, так і непоборна нація починається з маленької людини.

В Одеській загальноосвітній школі № 5 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області відбулась виставка «Області України»

Усі класи заздалегідь отримали творчо-пошукове завдання — зробити постер про одну з областей України. І до Дня  Соборності України, переміщаючись по школі, в учнів була можливість дізнатися про будь-яку з областей: від Вінницької до Чернігівської.

Пройшли виховні години «22 січня — День Соборності України», «Мій край — моя історія жива», «Україна — від давнини до сьогодення» в Одеській загальноосвітній школі № 8 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

 

 

Так, в Одеській загальноосвітній школі №12 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області пройшли виховні години «В єдності – сила народу!»; акція живий «Ланцюг єдності»; зустріч з Василем Дяченком, доцентом Інституту військово-морських сил національного університету «Одеська морська академія», капітаном ІІ рангу, кандидатом педагогічних наук.

З метою виховання у підростаючого покоління національної свідомості, людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави в Одеській загальноосвітній школі №25 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області  пройшов цикл заходів до Дня Соборності України «Соборна Україна – одна на всіх, як оберіг», на яких діти мали можливість поглибили знання про історичний факт злуки українського народу, його значення.

 

 

 

 

 

 

З нагоди відзначення 103-ї річниці Дня Соборності України Одеська загальноосвітня школа №26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області взяла участь у  телемості «Схід і захід разом назавжди». Захід об’єднав учнів 16 шкіл з 13 областей України, керівники яких є учасниками фінсько-українського проєкту «Learning Together» (Академія ефективного шкільного управління). До заходу долучилися заклади освіти Донеччини, Сумщини, Львівщини, Одещини, Тернопільщини, Вінниччини, Кіровоградщини, Київщини, Харківщини, Івано-Франківщини, Волині.

 

Учні 5-7-х класів, юні знавці історії рідноі неньки-України, презентували патріотичний напрямок свого  закладу освіти.

Цей захід об’єднав дітей живим ланцюгом. Під час створення якого, дитячі очі були переповнені почуттям радості і гордості за те, що вони є громадянами великої та єдиної України.

  

  

Про ці та інші події можна дізнатись на офіційних вебсайтах закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/zaklady-osvity/

Довідково:

22 січня – День соборності України

100 років Соборній Україні: як святкували День Соборності заклади освіти Одеси

Заходи на честь Дня Соборності України

Share this post