Молодіжний EdFusion «Моя дипломатична місія»

з 15 по 18 квітня 2019 рокуна базі Одеського НВК “Гімназія №7” проводиться Відкритий молодіжний EdFusion «Моя дипломатична місія».

Мета – реалізація міської програми «Я – одесит, патріот України», завдань Концепції громадянсько-патріотичного виховання, у рамках Програми дослідно-експериментальної роботи за темою «Громадянсько-патріотичне виховання суб`єктів громадянського суспільства України в умовах навчально-виховного комплексу – гімназії №7», вимог Нової української школи щодо розвитку спільноти, забезпечення партнерських стосунків між громадою, владою, соціумом і освітніми установами.

Організатори – Одеський НВК “Гімназія №7” спільно з департаментом освіти та науки Одеської міської ради.

У перший день учасників EdFusion зустріли гімназисти флешмобом «Ми різні, рівні, разом!», після якого їм було запропоновано фотосет з почесними гостями та ознайомлення з експозиціями та презентаціями країн  у вестибюлі гімназії.

     

EdFusion відкриває можливості знайомства з креативними підходами до виховання компетентної особистості молодої людини високих моральних цінностей, соціальної активності та громадянської відповідальності.

Програма EdFusion передбачає ознайомлення з цікавими формами залучення молоді до саморозвитку, самореалізації, до активної участі в громадському житті міста, держави, співпраці з представниками міжнародних державних установ (консульств). Так, у межах EdFusion старшокласники працюватимуть з педагогами та учнями закладу, братимуть безпосередню участь у навчально-практичному коворкінгу «Моя дипломатична місія» з тренінговими локаціями; етнолайфхаках, благодійному ярмарку, флешмобах, інших формах співпраці з представниками Консульств, вчителями, учнями, батьками, лідерами учнівського самоврядування дає можливість учасникам випробувати на практиці технології лідерства, виявити здатність співпрацювати в команді, вирішувати глобальні проблеми світової спільноти.

          

Урочисте відкриття EdFusion розпочалося в гімназійній актовій залі вітанням Одеського міського голови Геннадія Труханова та представників Генеральних і Почесних консульств Греції, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Туреччини.

   

Учасники EdFusion беруть участь у тренінгових локаціях : коворкінгу «Моя дипломатична місія»: «Гендерні стереотипи та гендерна рівність», «Мир та безпека», «Здоров’я – для життя», «Екологія», «Віночок культури», «Освіта без кордонів», «Стратегія сталого розвитку», «Спорт і туризм», квест «Одеса в Європі, Європа в Одесі»; інтерактивне спілкування «Україну може змінити лише молодь; «Дороговказів в майбутнє від Богдана Гаврилишина – Великого українця!», майстер-клас «Уміння вести дебати»; віртуальна мандрівка «Навколо світу», екскурсії до Посольств та культурних центрів «Одеса – полікультурне місто» – покажуть шляхи, визначать засоби, озброять технологіями формування ключових компетентностей учнівської молоді, готових до співпраці в міжнародному просторі.

Учасники івенту спостерігали технології проведення великодніх майстер-класів (етнолайфхаків) «Великдень: стежинами народних традицій», які є фундаментом стабільного, повнокровного життя в сьогоденні та запорукою розвитку в майбутньому, джерелом мудрості, запасником педагогічної думки і морального здоров’я, допомагають дитині згадати свою національну і родову пам’ять, шанобливо ставитися до свого стародавнього коріння, побудувати особливі стосунки між дітьми, вчителями, батьками, яскраво демонструють їх зацікавленість у збереженні народних традицій.

    

Програмою EdFusion передбачено проведення телемостів з закладами освіти Болгарії, Грузії, Ізраїлю, Китаю, Німеччини, Греції, Польщі, Латвії, Туреччини  «Свята та традиції різних народів»; міжнародних відеоконференцій з Єгиптом «Святкування Великодня та Дня Землі» і «Великдень у моїй країні» за участі італійського лектора.

Під час екскурсії «Одеса – полікультурне місто» юні дипломати зможуть відвідати Генеральні консульства Грецької Республіки, Республіки Польща, Румунії, Республіки Туреччина, Грузії, представництва яких знаходяться в м. Одесі, та Ізраїльський, Болгарський, Арабський, Вірменський культурні центри, Інститут Конфуція (КНР) та представництво МЗС України в Одесі.

Учасники матимуть змогу побачити яскраві краєзнавчі презентації, заздалегідь підготовані окремими учнівськими командами.

Розважить, здивує й подарує гастрономічне задоволення учасникам EdFusion кулінарне шоу «Смаколики».

Пісенний конкурс «Євробачення по-одеськи» занурить присутніх у дивовижне дійство та об’єднає серця талановитої молоді.

Цікавинкою заходу стануть ранкові сеанси таласотерапії – використання морської води, морських лікувальних грязей, піску й морського клімату з релаксійною метою.

Співпраця, соціальне партнерство, командна робота вчать  молодь комунікабельності, відкритості у стосунках зі  світом та найближчим оточенням,бути готовим віддавати свій час і талант на добрі справи, сприяють розвиткові найхарактернішої якості українського народу – доброчинності. Вироби, виготовлені гімназистами на майстер-класах, продаватимуться на гімназійному благодійному ярмарку «Великодній кошик». Акція є свідченням активної та щирої турботи про поранених бійців та важкохворих дітей гімназії, бажання допомогти та підтримати воїнів-захисників Вітчизни.

Share this post