Хореографічному ансамблю «Карнавал» – 10 років!

Художній колектив хореографічного ансамблю «Карнавал» відсвяткував своє 10-річчя.

У Палаці культури студентів Одеського національного політехнічного університету відбулося урочисте святкування ювілейного концерту зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Карнавал» комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Моряна», приурочений до 10-річної дати з дня створення колективу, керівником якого є Кузнецов Віталій Вікторович.

Хореографічний ансамбль «Карнавал» є володарями Гран-прі Міжнародних фестивалів-конкурсів у Болгарії та Чехії, Польщі, Італії, лауреатами Всеукраїнських, обласних, міських конкурсів і фестивалів.

На творчому вечорі юні артисти показали 35 хореографічних постановок. Прикрашали концерт відео сюжети із життя колективу: уроки танців, поїздки на конкурси, екскурсії по різних містах, виступи на концертах, святах.

Зі сцени звучали привітання, теплі вірші, слова подяки і визнання в любові батьків вихованців і випускників ансамблю.

У цей день на сцену вийшли всі учасники хореографічного ансамблю «Карнавал» – 240 осіб, від самих маленьких, до найстарших його учасників. Дуже зворушливий і професійний виступ педагогам подарували випускниці ансамблю і вже вихованці 8 класу Київського державного хореографічного училища Віолетта Гурко і Софія Власова.

Фінальною крапкою концерту був кулькопад з 1500 повітряних куль.

           

 

Share this post