Можливості інформаційної платформи Eddy: онлайн-презентація

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

05 грудня 2023 року відбулася онлайн-презентація для закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси щодо можливостей інформаційної платформи адміністрування освітнього процесу Eddy.

До заходу долучилися керівники, заступники директорів, учителі інформатики закладів освіти, представники Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Представники ТОВ “ЕДДІ УКРАЇНА”  розповіли та продемонстрували модулі та функції платформи дистанційної освіти Eddy: цифровий розклад, цифровий журнал, домашні завдання та тестування, вбудований модуль для проведення онлайн-уроків, інструменти для керування діяльністю в класі та школі, оцінювання учнів та відстеження прогресу навчання, інструменти співпраці між учнями, вчителями та батьками, проведення онлайн-нарад, можливість формувати та подавати 14 документів онлайн, можливість проведення тестувань та олімпіад, та ще більше 90 корисних функцій.

Також зазначили, що використання платформи Eddy дає: інтеграцію з АІКОМ та зручний  внутрішній документообіг, аналітику освітнього процесу у реальному часі, сучасний сайт для закладів освіти, можливість роботи offline, повноцінну технічну підтримку користувачів та багато іншого.

Підключення та запровадження платформи Eddy в закладах освіти  – безкоштовне.

Презентація цифрової платформи Eddy

По завершенню заходу присутні отримали відповіді на поставлені запитання.

 

 

 

 

 

Share this post