Презентація цифрової платформи Eddy

Щодо цифровізації освітнього процесу

14 серпня 2023 року відбулася онлайн-презентація для закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси щодо можливостей інформаційної платформи адміністрування освітнього процесу Eddy.

До заходу долучилися керівники, заступники директорів, учителі інформатики закладів освіти, представники Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, загалом близько 200 осіб.

Іван Волков, керівник ТОВ «ЕДДІ УКРАЇНА», розповів учасникам онлайн-презентації про модулі та функції, які надає платформа Eddy: цифровий розклад, цифровий журнал, домашні завдання та тестування, вбудований модуль для проведення онлайн-уроків, інструменти для керування діяльністю в класі та школі, оцінювання учнів та відстеження прогресу навчання, інструменти співпраці між учнями, вчителями та батьками, проведення онлайн-нарад, можливість формувати та подавати 14 документів онлайн, можливість проведення тестувань та олімпіад тощо.

Також курівник зазначив, що використання платформи Eddy дає: інтеграцію з АІКОМ та зручний внутрішній документообіг, аналітику навчального процесу у реальному часі, сучасний сайт, можливість роботи офлайн, повноцінну технічну підтримку користувачів, безкоштовний пакет Microsoft Office 365 для шкіл та багато іншого. Підключення та запровадження платформи Eddy в закладах освіти  – безкоштовне. 

По завершенню презентації у слухачів була можливість поставити запитання організатору заходу та отримати грунтовні відповіді на них.

З презентацією платформи Eddy можна озайомитися за посиланням.

 

 

 

 

 

Share this post