Робота Освітнього простору «CreatED»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

На базі Освітнього простору «CreatED» за адресою вул. Канатна, 134 відбувся тренінг «Програми зменшення шкоди як один із дієвих методів протидії розповсюдження ВІЛ/СНІД. Особиста безпека правоохоронців. Постконтактна профілактика ВІЛ-інфекції».

Тренери та експерти тренінгу: Ірина Куценко – юрист, депутат Одеської міської ради; Костянтин Талалаєв – доктор медичних наук, проректор ОНМедУ; Олена Талаєва – керівник громадської організації «Молодіжний центр розвитку»; Юлія Коган – директорка Благодійної організації «ВОЛНА – ПІВДЕНЬ»; Денис Борецький – керівник  громадської організації «Реабілітаційний центр «Лідер РЕХАБ».

Тренінг організовано громадською організацією «Молодіжний центр розвитку» спільно з Одеською міською радою, Головним управлінням Національної поліції в Одеській області в рамках компоненту «Запобігання дискримінації ключових груп (з особливим акцентом на пацієнтів замісної терапії) за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я», проєкту «Прискорення прогресу у зменшенні тягара туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який реалізується за підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Тільки у співпраці ми зможемо досягти найефективнішого результату! #ЗавждиНаПередовій

 

 

***************************************************************

Освітній простір «CreatED» нещодавно відкрився при Департаменті освіти та науки Одеської міської ради та ласкаво запрошує всіх, кому потрібне комфортне робоче місце для продуктивної роботи, онлайн-навчання, приватних ділових зустрічей або проведення переговорів, презентацій, вебінарів, круглих столів чи майстер-класів.

Для бронювання локацій під конкретну дату потрібно надіслати на електронну адресу ([email protected]) заявку та вказати тип, назву заходу; бажана дата проведення; час та тривалість (етапи) його проведення, потребу в додатковому часі для репетицій, підготовки та монтажу/демонтажу додаткового обладнання та декорацій; потребу в додатковому обладнанні; орієнтовну кількість відвідувачів; наявність власного кваліфікованого звуко- та світлоінженера; потребу в організації бару або буфету під час заходу.

Share this post