Нарада директорів закладів дошкільної освіти

Керівники закладів дошкільної освіти м. Одеси взяли участь у загальноміській  нараді

Департаментом освіти та науки Одеської міської ради на базі Одеської школи №35 було проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти та навчально-виховними комплексами «ЗНЗ – ДНЗ» м. Одеси.

Перед керівниками виступила директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, яка окреслила основні завдання перед директорами закладів у 2018 році.

Також на нараді були розглянуті питання:

  • впровадження в закладах дошкільної освіти інклюзивної форми навчання;
  • проведення заходів щодо усунення зауважень, виявлених під час перевірок пожежних правил та норм у закладах дошкільної освіти;
  • реалізації вимог ст. 30 «Прозорість та інформаційна відкритість установи загальної середньої освіти» Закону України «Про освіту»;
  • робота сайту департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Під час зустрічі було акцентовано увагу керівників на посиленні контролю за дотриманням правил безпеки у закладах освіти.

На нараді були присутні директор Альянс Франсез Діана Бангура, яка розповіла про можливість реалізації спільних проектів у закладах дошкільної освіти. Також на нараді був присутній голова Антикорупційної ради Одеської області  Валентин Заєць, що роз’яснив питання відповідальності за корупційні правопорушення працівників закладів освіти.

З метою належної організації створення веб-сайтів закладів дошкільної освіти у єдиній системі департаменту освіти та науки Одеської міської ради проведено анкетування з даного питання.

     

Share this post