Нарада керівників закладів дошкільної освіти

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

07 жовтня 2021 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведено нараду з директорами закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси щодо діяльності закладів дошкільної освіти.

У 2021/2022 навчальному році в місті функціонують 133 заклади дошкільної освіти та 9 дошкільних підрозділів при закладах загальної середньої освіти.

Для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на дошкільну освіту в місті  функціонують  20 закладів комбінованого типу – в яких поряд з групами загального розвитку, функціонують спеціальні та санаторні групи та 9 закладів  компенсуючого типу (санаторні та спеціальні заклади освіти) – для дітей з особливими освітніми потребами, де забезпечується догляд за ними, розвиток, оздоровлення, виховання та навчання з урахуванням особливих освітніх потреб таких дітей.

Директором Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Оленою Буйневич було звернуто увагу керівників закладів щодо налагодження позитивної взаємодії та співпраці між вихователями, вихованцями і батьками. 

Заступником директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Світланою Скебало було надано керівникам закладів дошкільної освіти рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах, чіткий алгоритм дій щодо порядку вступу до закладу, зарахування та відрахування вихованців, зберігання за вихованцями місця у закладі; перебування дітей від 1 року в закладах, надання платних освітніх та інших послуг закладами дошкільної освіти.

Начальником господарсько-економічного відділу Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Катериною Кольвою висвітлено питання щодо порядку організації харчування в закладах дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Керівникам закладів дошкільної освіти було рекомендовано: 

  • посилити щоденний контроль за організацією харчування в закладах; 
  • провести внутрішню ревізію харчоблоків;
  •  забезпечити контроль за веденням ділової документації з харчування, аналізом виконання норм харчування, складанням меню та картотеки страв; 
  • здійснити підготовчі заходи для повного переходу з 01 січня 2022 року на нове чотирьохтижневе меню. 

________________________________________________________________

Рішення Одеської міської ради № 541-VIII від 15.09.2021 Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 27 серпня 2014 року № 5233-VI «Про встановлення вартості харчування учнів та вихованців у закладах освіти м. Одеси» з 1 січня 2022 року  встановлена вартість харчування 1 дитини на 1 день для закладів дошкільної освіти (дошкільні групи навчально-виховних комплексів) компенсуючого та загального типів:

– від 1 року до 3 років – 43,00 грн;

– від 3 років до 6 (7) років – 64,00 грн.

При цьому збережено відсоток батьківської плати за харчування дітей у розмірі 70% та відшкодування з бюджету міста Одеси у розмірі 30%.

 

 

 

Share this post