Навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах війни

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

9 березня 2023 року на базі освітнього простору «СгеаtЕD» Департаменту освіти та науки Одеської міської ради відбувся «круглий стіл» з питання навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану.
У роботі «круглого столу» взяли участь представники Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, директори та спеціалісти комунальних установ «Одеський інклюзивно-ресурсний центр», консультанти Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти, в яких організовано інклюзивне навчання для дітей з особливими освітніми потребами, батьки учнів та вихованців з особливими освітніми потребами закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.
Учасники «круглого столу» мали можливість обговорити ряд питань, що виникають при організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Особливу увагу було приділено питанням щодо психологічної підтримки та допомоги даній категорії дітей, важливості корекційного компоненту в роботі з ними, реалізації найкращих європейських практик впровадження освітніх ініціатив навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

   

 

Share this post