Дистанційне навчання: заяви приймаються до 21 серпня 2020 року

До уваги батьків, які мають бажання тимчасово перевести дитину на дистанційне навчання 

Що таке дистанційне навчання?

Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Мета дистанційного навчання — надати освітні послуги, застосовуючи у навчанні сучасні інформаційно-комунікаційні технології: за певними освітніми рівнями відповідно до державних стандартів освіти.

Тимчасово перевести дитину на дистанційне навчання – це право родини.

Якщо дитині потрібне дистанційне навчання, радимо батькам звертатись до закладу освіти із відповідною заявою.

  • «ми порахуємо кількість дітей конкретної паралелі в кожному районі та сформуємо стільки класів цієї паралелі, скільки буде потрібно;
  • у школах створимо ці класи, додамо ставки вчителів або години вчителям за роботу дистанційно; я не знаю зараз, у якій конкретно школі буде такий клас, це залежить від кількості заяв. Можливо, шкіл буде декілька і Вас поінформують, до якої саме пропонуємо зарахувати. Можливо, клас буде один на місто. Можливо, чотири в районі.
  • За заявою зарахуємо Вашу дитину до цього класу, місце у Вашій школі збережеться.

Дитина буде навчатися дистанційно стільки, скільки Ви вважаєте за потрібне. Потім можна повернутися до своєї школи» – зазначила Олена Буйневич, директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради на своїй сторінці Facebook.


Зазначимо, що станом на серпень 2020 року Міністерство освіти і науки України працює над оновленням Положення про дистанційне навчання, щоб зробити його нормативною базою не лише для роботи учнів та сімей, які свідомо обирають дистанційну форму, а й для застосування в усіх школах на випадок щорічних карантинів через сезонні ГРВІ чи повторні спалахи коронавірусу.

Share this post