​Обдаровані школярі отримуватимуть стипендії міського голови

Підвищення розміру стипендії міського голови обдарованій та талановитій учнівській молоді у м. Одесі

З 2015 року відповідно до розпорядження міського голови від 14.07.2015 №646 «Про встановлення стипендії Одеського міського голови учням загальноосвітніх навчальних закладів м. Одеса» (зі змінами) 20 учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які досягли  високих результатів у навчанні, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, за рішенням комісії з відбору кандидатів на отримання стипендії Одеського міського голови,  щорічно   отримували стипендію у розмірі  500 грн., яка сплачується щомісячно з вересня по грудень та з січня по червень.

Враховуючи, що розмір стипендії учням закладів загальної середньої освіти не змінювався з 2015 року, а також те, що розмір прожиткового мінімуму на одну особу збільшується щороку,  департаментом освіти та науки Одеської міської ради, за підтримки постійної комісії з питань освіти, спорту, культури та туризму було запропоновано збільшення розміру стипендії з 500 грн. до 1 000 грн.

Відповідне розпорядження було підписано Одеським міським головою 3 лютого 2020 року.

Відтепер, з січня 2020 року розмір стипендії, яку отримують учні закладів загальної середньої освіти м. Одеси складатиме 1000 грн щомісячно.

Share this post