Школа резерву продовжує свою роботу: система управління закладом освіти

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відповідно до Плану роботи Школи резерву 25 січня 2022 року було проведено лекцію “Система управління закладом освіти” (для перегляду презентації перейдіть за посиланням).

Заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Суворова ознайомила слухачів з нормативно-правовими основами управління закладом освіти та розповіла про стандарти, зміни та перспективи розвитку системи загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси. Основний акцент зроблено на номартивно-правові акти з питань “Освіта” діючого законодавства України, закони України “Про освіту”,Про повну загальну середню освіту“.

    

27 січня 2022 року для слухачів Школи резерву проведено семінар “Вимоги до ведення кадрової документації освітнього закладу” (для ознайомлення з рекомендаціями перейдіть за посиланням). 

З новими вимогами до ведення кадрової документації освітнього закладу слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти ознайомила консультант Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Анаїт Арзуманян.

Слухачі Школи ознайомились із зразками наказів з кадрових питань, організацією контролю за їх виконанням, систематизацією та збереженням документів, правилами складання наказів про прийняття на роботу працівників, їх переведення, звільнення з роботи, надання відпусток, довантаження тощо.

Заступник начальника відділу кадрової та правової роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Людмила Ратько виступила з питанням  “Основні аспекти мобілізаційної підготовки та військового обліку” (для ознайомлення з презентацією перейдіть за посиланням). Слухачі Школи резерву ознайомились з нормативно-правовими документами, з видами документів у системі нормованого забезпечення населення тощо.

З урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заходи для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти проходили у форматі онлайн.

 

******************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі “Діяльність/Кадри” за посиланням   https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2022/

Share this post