«Одеська шкільна футбольна ліга»: І етап міських змагань з футболу

До уваги учасників закладів загальної середньої освіти міста

З 17 квітня по 17 травня 2023 року  відповідно до Регламенту міських змагань з футболу «Одеська шкільна футбольна ліга» пройде І (районний) етап міських змагань з футболу «Одеська шкільна футбольна ліга» серед команд закладів загальної середньої освіти міста.

Мета: сприяти формуванню здорового способу життя підростаючого покоління, розвитку і популяризації футболу серед школярів з урахуванням карантинних обмежень в умовах воєнного стану.

Захід пройде за територіальним принципом у районах міста на базах закладів освіти:

Київський район – Одеського ліцею № 84;

Малиновський район – Одеських ліцеїв №№ 6, 100;

Приморський район – Одеського ліцею «Європейський»;

Суворовський район – Одеських ліцеїв №№ 13, 73.

Звертаємо увагу, що подати заявки на участь у змаганнях потрібно до 07 квітня 2023 року до Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Шкільна футбольна ліга проходить відповідно до Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року № 55-VIIІ.

_______________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 03.04.2023 №43 “Про проведення І (районного) етапу міських змагань з футболу “Одеська шкільна футбольна ліга”  у 2022/2023 навчальному році”.

Share this post