Відбувся фінал міського конкурсу проєктів з історії та культури рідного міста

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

10 червня 2024 року на базі музею «Територія пам’яті» м. Одеси відбувся фінал міського конкурсу проєктів для старшокласників з історії та культури рідного міста. Урочистий захід розпочався з підписання Меморандуму про співпрацю між Департаментом освіти та науки Одеської міської ради та ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ “ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ ГОЛОКОСТУ”. З вітальним словом до переможців та учасників Конкурсу звернулись  Павло Козленко, голова правління Одеського центру дослідження Голокосту та Олена Буйневич, директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Цьогорічний конкурс проходив  у двох номінаціях: «Військово-патріотичний проєкт» та «Історія та культура рідного міста: європейський цивілізаційний вимір».

У фіналі учні-переможці презентували свої проєктні роботи. Серед них – дослідження про розвиток благодійництва і меценатства кінця ХІХ – початку ХХІ століття в нашому місті учнів 9 класу Одеського ліцею №92, проєкт «Персоніфікація війни: військові волонтери, цивільні – досвід роботи ліцею» колективу учнів Одеського ліцею «Фонтанський»,  проєкти  Одеського ліцею  №122 «Меморіалізація пам’яті Голокосту в Одесі: принципи та виклики», Одеського юридичного ліцею «Пале-Рояль – «королівський палац» в центрі Одеси» та  «Одеса – перлина кіномистецтва» Одеського ліцею №49.

Журі конкурсу відзначило високий рівень виконання дослідницьких робіт учнів. Усі переможці та учасники конкурсу були відзначені дипломами та грамотами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, відзнаками та призами партнерів конкурсу.

 

 

 

 

 

 

Міський конкурс проєктів для старшокласників з історії та культури рідного міста проходить у рамках міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки.

_________________________

Міський конкурс проєктів з історії та культури рідного міста: підсумки

Share this post