«Одеська шкільна футбольна ліга»: змагання тривають. Фото

У місті продовжується районний етап міських змагань з футболу «Одеська шкільна футбольна ліга»

Футбол впевнено крокує спортивними стадіонами нашого міста, залучаючи дітей до фізичного розвитку та оптимістичного погляду на майбутнє. На спортивних майданчиках одеських закладів освіти продовжується районний етап міських змагань з футболу «Одеська шкільна футбольна ліга». У боротьбі за звання переможців шкільної футбольної ліги змагаються 25 футбольних команд Одеських ліцеїв  №№ 6, 28, 31, 41, 49, 51, 60, 67, 78, 86, 100, «Лідер», «Михайлівський», «Європейський», а також ЗОШ №№ 26, 61, НВК № 125, гімназій №№ 18, 110. На футбольних полях відбуваються цікаві матчі, повні динаміки та захоплюючих моментів. Юні футболісти задля перемоги демонструють свої футбольні здібності та таланти.

Організаторами міських змагань з футболу «Одеська   шкільна футбольна ліга» виступили Управління з фізичної культури та спорту, Департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з Громадською спілкою «Одеська обласна футбольна асоціація».

Наступні змагання відбудуться 03 травня 2023 року. Бажаємо всім учасникам вдалих тренувань, гарних ігор, та перемог!

 

 

 

 

“Одеська шкільна футбольна ліга” проходить у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси  «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року № 55-VIIІ.

________________________

«Одеська шкільна футбольна ліга»: старт змагань

«Одеська шкільна футбольна ліга»: І етап міських змагань з футболу

Share this post