Одеські школярі несуть Почесну Вахту Пам’яті на Посту №1

На урочистій лінійці 19 липня 2019 року школярі Почесної варти Одеської ЗОШ № 105 Приморського району передали Почесну Вахту Пам’яті Почесній варті Одеської СШ № 111 Суворовського району

Відповідно до графіку несення Почесної Вахти Пам’яті на «Посту №1» у 2019 році, затвердженого наказом департаменту освіти та науки Одеської міської ради, Почесну Вахту Пам’яті біля Вічного вогню на Алеї Слави з 03 червня 2019 року по 19 липня 2019 року несли Почесні варти закладів загальної середньої освіти Приморського району – Одеських ЗОШ №№ 16, 26, 38, 43, 105, Маріїнської гімназії та гімназії № 1. За цей період 175 школярів району пройшли підготовку та відповідне навчання в Одеському міському центрі військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1».

Учні брали активну участь у міських заходах з відзначення пам’ятних дат та загальнодержавних свят: Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (22 червня) та Дня Конституції (28 червня). Педагогічні працівники Одеського МЦВПВУМ «Пост №1» проводили для учнів зустрічі з ветеранами Другої світової війни, з представниками ювенальної служби міста, з військовослужбовцями Національної гвардії та учасниками антитерористичної операції на сході України. Для школярів були проведені також цікаві екскурсії до Військово-історичного музею Південного оперативного командування, до Народного музею Головного управління Національної поліції. Та й самі вихованці Поста №1 проводили для гостей та відвідувачів екскурсії у Військово-історичному музеї Меморіального комплексу «Алея Слави», який розташований у приміщенні закладу.

**************************************

Щорічно понад 1300 юнаків та дівчат – кращих учнів шкіл Одеси – несуть Почесну Вахту Пам’яті на Алеї Слави біля пам’ятника Невідомому матросу.
Почесна Вахта Пам’яті триватиме до 01 листопада 2019 року.

Share this post