Одеські школярі зустрілися з Ніком Вуйчичем

30 жовтня 2018 року всесвітньо відомий мотиваційний спікер Нік Вуйчич зустрівся з одеськими школярами та вчителями і поділився своїм досвідом як діяти, щоб припинити шкільний терор та мати хороші стосунки з однокласниками.

На його виступ зібралося близько 500 школярів та представників  освіти міста Одеси. Під час зустрічі з учнями Нік Вуйчич говорив про питання булингу у школах, адже про цькування в суспільстві він знає не з чуток.

 

Нік розповів, що був першою дитиною з особливими потребами в Австралії, яка навчалася у звичайній школі, тому він на собі знає всі прояви зневаги та тиску з боку однолітків. У своїй книзі «Життя без обмежень» Нік пише: «Жорстокі діти називали мене почварою і не хотіли спілкуватися зі мною. Я хотів, щоб зі мною дружили, але цього не відбувалося. Я був пригнічений та нещасний, не бачив сенсу жити… Але я помилявся. Я хочу показати шлях по той бік горя, де ви станете сильнішими, наполегливішими, сповненими бажання змінити власне життя так, як ви навіть і не мріяли».

Всесвітньо відомий мотиваційний спікер та автор бестселерів поділився із одеськими школярами секретами свого успіху і розповів, що утримувало його від відчаю у важкий період та пояснив, як реалізувати свій потенціал, незважаючи на будь-які обмеження і перешкоди.

   

Наприкінці мотиваційного виступу «Життя без обмежень» всі хором говорили: «Я сьогодні приймаю свідоме рішення любити себе й ніколи не здаватися».

Реформа у галузі «Освіта» в Одесі націлена на те, аби перетворити школу на безпечний простір, де немає насильства і цькування, створити атмосферу довіри і взаємоповаги. Школа – це місце, де має розкритись талант кожної дитини. Надзвичайно важливим є процес підготовки школярів, їхніх батьків та вчителів до протистояння проявам булінгу в освітньому просторі, а також до зустрічі з дітьми  із особливими потребами, які частіше за інших потрапляють у зону ризику підліткового булінгу.


Ніколас Джеймс Вуйчич – мотиваційний оратор родом з Австралії, який проводить тренінги та мотиваційні виступи по всьому світу. Вуйчич  є меценатом, письменником і співаком. Особливість цієї людини у тому, що він був народжений із синдромом тетраамеліі – рідкісним спадковим захворюванням, що призводить до відсутності всіх чотирьох кінцівок. Але інвалідність не встала на шляху до щастя.  Наразі Ніколас Джеймс Вуйчич –  успішна людина та счастливий сім’янин.

 

 

Share this post