“Подорож на море”: арт-терапевтичне заняття

У рамках загальноміського проєкту «Сильні разом!»

09 червня 2023 року у рамках загальноміського проєкту психологічної підтримки учасників освітнього процесу «Сильні разом!» відбулось арт-терапевтичне заняття “Подорож на море”.

У проведенні івенту взяли участь 28 учнів закладів освіти територіальної громади міста Одеси.

Спікерами заходу виступили керівники проєкту «Сильні разом» психологи комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», практичні психологи Одеського ліцею №13 Наталія Козак, Тетяна Фофанова.

Арт-терапія виявляє особливу ефективність у роботі з дітьми та підлітками, допомагаючи їм впоратися з емоційними труднощами та стресом.

Під час заняття “Подорож на море” учні створювали об’єкти, символізуючи їхні емоції та фантазії, використовували інші художні техніки, щоб відобразити свій внутрішній стан. Завдяки цьому діти покращили  емоційний стан, розкрили свої почуття та підтримали один одного в цьому процесі.

Такі арт-терапевтичні заняття, як “Подорож на море”, є важливими для психологічного розвитку учнів та формування їх емоційного інтелекту. Вони допомагають створити безпечне середовище, в якому молоді люди можуть виражати себе, розкривати почуття та вчитися керувати емоціями.

Продовжується реалізація проєкту «Сильні разом!»: реєстрація (червень)

 

 

 

*****************************************

“Сильні разом”: проєкт психологічної підтримки 

Share this post