Одеські учні відвідали молодіжний табір у Німеччині

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Делегація  ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №4 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у складі 4-х учнів 5(9) класу у супроводі вчителя німецької мови відвідала молодіжний табір у м. Гайдельберг (Федеративна Республіка Німеччина).

Мета поїздки – поглиблення знань про культуру, традиції, звичаї Німеччини та удосконалення мовних навичок.

У рамках програми  відбулась зустріч одеських ліцеїстів з мером міста Гайдельберг  Екартом Вюрцнером (Eckart Würzner) та його командою.

Також в учні познайомитися з визначними місцями м. Гайдельберг. Під час екскурсії на човні вздовж річки Неккар діти побачити на власні очі старі памʼятки архітектури та дізнатися їх історію.

У науковому центрі «Experimenta» у місті Хальбронн учні проводили дослідницькі експерименти віртуальної та сенсорної реальності, поєднані з інтелектуальними здібностями експериментатора.

Також діти відпочили у батутному центрі та боулінгу. На майстер-класі від команди «Circus Peperoni» хлопців та дівчат навчали цирковим трюкам, елементам акробатики та повітряній гімнастиці. Після тренувань діти продемонстрували отримані навички, створивши маленьке циркове шоу.

Завдяки тренінгам з українськими скаутами діти отримали психологічну підтримку.

Упродовж тижня учням була надана можливість відновитися, отримати незабутній досвід, пізнати культуру іншої країни та покращити навички спілкування німецькою.

________________________

Учні Одеського ліцею №4 – учасники міжнародного кемпу

Share this post