Програма Президента “Велике будівництво”

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У 2021 році, у сфері освіти Одеси,  завдяки Програмі Президента «Велике будівництво», збудовано та відремонтовано 3 школи та дитсадок.

Основне завдання Програми “Велике будівництво” – завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію. Це стосується будівництва нових та реконструкції діючих соціально важливих об’єктів.

У місті Одеса, у рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво», здійснено реконструкцію будівлі Одеської загальноосвітньої школи №33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області 

(вул. Космонавта Комарова, 8) із розміщенням КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛА АКАЦІЯ», капітальним ремонтом елементів благоустрою зі стадіоном.

 

У 2021 році Одеська загальноосвітня школа №41 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (пл. Мічуріна, 9) завдяки «Великому Будівництву», знову відкрила свої двері для більш ніж двохсот дітей мікрорайону Більшовик. У закладі освіти відремонтували та утеплили покрівлю, замінили внутрішні інженерні мережі. У будівлі школи провели термомодернізацію, а на території закладу здійснили благоустрій та облаштували спортивні майданчики. 

 

А в Одеській загальноосвітній школі № 31 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, що на вулиці Гастелло, 90-А, проведено капітальний ремонт будівлі.

 

Завдяки програмі у місті з’вився новий дитячий садочок. Це сучасний модернізований ОДЕСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЯСЛА-САДОК» № 217 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ( вул.  Івана та Юрія Лип, 52)  в Малиновському районі міста Одеси. Яскраві та інклюзивні інтер’єри, підвищена енергоефективність, безпека та грамотне оснащення меблями та обладнанням – це надасть право і можливість на формування ефективної системи забезпечення доступними освітніми послугами маленьких мешканців міста. 

 

 

******************************************************

Вебсайт Департаменту освіти  і науки Одеської обласної державної адміністрації “У сфері освіти Одещини, завдяки програмі Президента «Велике будівництво», у 2021 році, збудовано та відремонтовано 6 шкіл і 2 дитсадка”

Відкриття закладу дошкільної освіти

 

Share this post