Парламент старшокласників м. Одеси привітав українців з Днем Державного Прапора 

У понеділок, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора 

«Благородні синій і жовтий його кольори, які традиційно трактують як поєднання безхмарного неба, що простягнулося над хлібними ланами, уособлюють миролюбство, ратну працю й достаток мільйонів українців – від півночі до півдня, від сходу до заходу.

Прапор – це наші крила, які облетіли усі 6 контентів і п’ять океанів. Він з нами й під час подорожей, під час нових звершень, він з нами в серці!» 

  День Державного Прапора України – це свято, яке встановлено « …на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України… » 

  Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Його еволюція у своєрідний спосіб відображає багатовікові процеси розвитку, становлення та життєдіяльності державних утворень.

  Синій та жовтий кольори прапора – поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим безмежжям хлібного лану – символу мирної праці і достатку. Усим тим, чим славилася наша Батьківщина споконвіку.

Share this post