Одеські школярки здобули золоті медалі на Міжнародних змаганнях з робототехніки

Нещодавно, Одеський національний політехнічний університет провів Міжнародні змагання із робототехніки за кубок «100 річчя Одеського політехнічного»

У змаганнях брали участь учні Одеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Освітні ресурси та технологічний тренінг» №94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики імені Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеської міської ради Одеської області – Анастасія Павленко та Анна Юрченко.

У ювілейних Міжнародних змаганнях із робототехніки, за кубок «100 річчя Одеського політехнічного», учениці Одеської СШ №94 (керівник Кот Ігор Володимирович) посіли 1 місця у всіх видах змагань, зайнявши 1 місце в абсолютному заліку.

Розпочавши свій шлях у напрямку робототехніки декілька років тому назад, дівчата вдало виступили минулою весною на Міжнародних змаганнях з робототехніки в Ізраїлі, посівши призові місця.

У жовтні 2018 року команда, вдало виступила на Міжнародному хакатоні «Світ тварин навколо нас» у  Києві, зайнявши 3 призове місце.

Зараз команди активно готуються до участі у конкурсі ORT STEM CUP, Всеукраїнських та Міжнародних змагань «Robotraffic».


Результати виступів команд Одеської СШ №94 з робототехніки за 2017-2018 навчальний рік:

  • участь в фестивалі STEM-освіти (на базі Музею цікавої науки, Одеса);
  • участь та вихід в TOP-5 у Всеукраїнському хакатоні «InEDU» для учнів МАН (Київ);
  • 3 місце в Міжнародному хакатоні «Безпека в нашому житті» (Київ);
  • 1 місце в номінації «Обережна їзда», 2 місце у номінації «Швидкісна їзда», 2 місце в номінації «Проект з безпеки дорожнього руху», 3 місце в номінації «Тривимірне моделювання» та 1 місце в абсолютному заліку у Всеукраїнських змаганнях з робототехніки Robotraffic (Київ);
  • 1 місце в номінації «Проект з безпеки дорожнього руху» та 3 місце в абсолютному заліку у молодшій лізі на Міжнародних змаганнях з робототехніки Robotraffic (Ізраїль);
  • 2 місце в номінації «Проект з безпеки дорожнього руху» та 3 місце в номінації «Тривимірне моделювання» в старшій лізі на Міжнародних змаганнях з робототехніки Robotraffic (Ізраїль);
  • участь в фестивалі STEM-освіти «STEM Ukrainian Education Festival» (на базі ОНАХТ, Одеса);
  • 1 та 2 місця в Міжнародній дистанційній олімпіаді з електроніки.
  • 1 та 2 місця в конкурсі мобільного відео «Я – винахідник» в Міжнародних змаганнях ORT STEM CUP;
  • 3 місця в конкурсі «По законах науки» в Міжнародних змаганнях ORT STEM CUP. в Міжнародній дистанційній олімпіаді з електроніки.

Share this post